Sumarizačná stránka štýlov

Štýly pre H1-H5

Štýl pre H1

Štýl pre H2

Štýl pre H3

Štýl pre H4

Štýl pre H5

Klasický text

Šálku horúcej kávy a čerstvý dezert, pripravený hotelovou cukrárkou, si môžete vychutnať v príjemnom prostredí hotelovej kaviarne. Jej kapacita je 60 miest a v letných mesiacoch je prepojená s letnou terasou.
Kaviareň je pre otvorená v nedeľu až štvrtok v čase od 9:00 do 21:00, a piatok a sobotu v čase od 09:00 do 22:00. V hlavnej sezóne hrá v piatok a v sobotu podvečer živá hudba.

Doplnkový text (veľkosť 13px – použité na odkazoch)

Kúpele PiešťanyKúpele Trenčianske TepliceKúpele DudinceKúpele Rajecké TepliceKúpele Turčianske TepliceKúpele LuhačoviceKúpele NimnicaKúpele BardejovKúpele Sklené TepliceKúpele Vyšné RužbachyAquapark BešeňováTermálne kúpalisko PatinceKúpele Sliač a okolieKúpele ČížBudapešť

Call to action button


Klikni tu

Banner „Rada od nás“

RADA OD NÁS:

Zadajte svoju diagnózu alebo indikáciu kúpeľnej liečby do nášho vyhľadávača a vyberte si tie najlepšie kúpele pre váš liečebný pobyt cez poisťovňu. Okrem výberu konkrétneho kúpeľného pobytu si môžete vďaka vyhľadávaču kúpeľných pobytov cez poisťovňu rýchlo overiť svoj nárok na kúpeľnú liečbu hradenú zdravotnou poisťovňou a typ úhrady kúpeľnej liečby. 

Scroll to Top