Voľný čas v kúpeľoch

Liečebný kúpeľný pobyt to nie sú len procedúry rozmaznávajúce telo, ale aj množstvo voľného času, ktorý možno využiť na aktívne vypnutie od starostí každodenného života. Jednoduché prechádzky čarokrásnym kúpeľným areálom, posedenie na kávičke doplnené štebotom vtákov, užívanie si slnečného kúpeľa počas vyhrievania sa vo vonkajšom bazéne, či nájdenie kúpeľnej lásky na večernej tanečnej zábave.

To všetko je len zlomok zážitkov, ktoré so sebou prináša liečebný pobyt v kúpeľoch. Zistite, ako si užiť voľný čas v kúpeľoch naplno a vrátiť sa domov maximálne zrelaxovaný a oddýchnutý.

Kultúrny život

Vo väčšine kúpeľov sa pravidelne konajú tanečné večierky a rôzne kultúrno-spoločenské podujatia.Tešiť sa môžete na originálne vzdelávacie prednášky, tvorivé dielne, vystúpenia folklórnych súborov, tanečných skupín, hudobno-zábavné večery a množstvo ďalších spoločenských akcií. V mnohých kúpeľoch sa počas hlavnej sezóny koná večerná tanečná zábava aj na viacerých miestach. Viac informácií.

Koncert v Bardejovských Kúpeľoch

Aktívny oddych

Kúpeľné parky a atraktívne prírodné prostredie ponúkajú množstvo možnosti na aktívne trávenie voľného času. Prechádzky kúpeľným parkom, nenáročná turistika či nording walking to je len časť z pestrej ponuky aktivít, ktoré kúpeľné prostredie ponúka. V niektorých kúpeľných parkoch nájdete aj atrakcie ako sú kyslíková dráha, chodník na boso či cvičebné stroje. Viac informácií.

Kúpeľný park Sliač

Šport

Väčšina kúpeľov ponúka vo svojich priestoroch rôzne športové hry. Zahrať si môžete biliard, stolný tenis, stolný futbal alebo šach. V areáli niektorých kúpeľov sa taktiež nachádzajú aj tenisové a volejbalové kurty, basketbalové, futbalové či dokonca golfové ihrisko. Ponuka športov je vystavaná tak, aby si z nich zvládli vybrať všetky vekové a zdravotné kategórie. Viac informácií.

V Nimnici majú kúpeľní hostia k dispozícii aj kalčeto

Časté otázky

Áno, pokiaľ to váš zdravotný stav dovoľuje, môžete využiť športové aktivity, ktoré kúpele ponúkajú.

Zoznam podujatí je možné nájsť v programe aktuálnych podujatí. 

Scroll to Top