Liečebný dom Smaragd, Kúpele Dudince

Kúpeľný dom Smaragd je situovaný priamo v centre kúpeľného areálu v Dudinciach . Liečebný dom okrem príjemného ubytovania ponúka aj komplexnú kúpeľnú liečbu a zdravotnícku starostlivosť. Hotelové bazény sú napojené na vzácne pramene. Práve jedinečné zloženie a vzácne balneologické vlastnosti minerálnej vody (podobné zloženie majú iba kúpele vo Vichy vo Francúzsku a v Japonsku) ich predurčuje na liečenie srdco-cievneho, pohybového a nervového aparátu.  
NÁSTUP NA POBYT resp. KÚPEĽNÚ LIEČBU JE MOŽNÝ, OD 30.08.2021, LEN V REŽIME OTP*. Za osobu v režime očkovaná, testovaná alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „osoba v režime OTP“) sa považuje: a) osoba plne očkovaná; b) osoba, ktorá sa preukáže negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu; c) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období nie viac ako 180 dní. V prípade záujmu testovania priamo v kúpeľoch pri nástupe, prosíme o nahlásenie sa minimálne jeden pracovný deň vopred. Poplatok: 10,- Eur/test.
 • my sme v tomto ubytovacom zariadení boli úplne spokojný a myslíme že sa tam aj o rok vrátime ....
 • Bola som spokojna
Liečebný dom Smaragd

Kúpeľná 106
Dudince 962 71

Tel. rezervácie: 00421455504444

Pobyty hradené poisťovňou

Zobraz viac

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie všetkých izieb

sociálne zariadenie, sprchovací kút, telefón, TV, chladnička, balkón, fén, kúpeľňa, bezbariérové izby, wifi


Typ izby Vybavenie nadštandard
Standard
1-lôžková
 • štandardné vybavenie
2-lôžková
Apartmán
Apartmán
 • štandardné vybavenie
 • kuchynka
 • izba po rekonštrukcii
 • varná konvica
2-lôžková

Vybavenie a služby

Wellness a liečebné procedúry poskytované priamo v hoteli

Inhalačné terapie: oxygenoterapia Elektroliečba: diadynamik, rebox, interferenčné prúdy, magnetoterapia, hydrogalvan Svetloliečba: biotronová liečba, laseroterapia, solux, solárium Masáže: lymfomasáž, klasická, podvodná, reflexná, reflexná, chodidiel, ručná, čiastočná, medová detoxikačná, anticelulitídna masáž, japonská masáž-Shiatsu, masáž horúcimi lávovými kameňmi, thajská masáž Cvičenie: v bazéne, skupinový telocvik, služby fyzioterapeuta, liečebný telocvik, joga, fitness, pilates, nordic walking, individuálna rehabilitácia Kúpele: v hydromasážnej vani/whirlpool, v termálnom bazéne, perličkový, vaňový, vírivý, vírivý, na končatiny, šliapací, škótske streky, suchý, uhličitý, minerálny, prísadový Zábaly: bahenné, parafínové, parafango, rašelinové, suché Sauny: parná, suchá, tepidárium Ostatné: akupunktúra, ultrazvuk, harmonizácia čakier, bankovanie, plynové injekcie s aplikáciou CO2, kryoterapia


V blízkosti hotela - v hoteli Rubín (prechod suchou nohou cez zimnú záhradu) sa nachádza vnútorný relaxačný bazén o rozmeroch 10 x 10 m, s ohrievanou vodou 32 - 34 °C, vodnými tryskami, barom s občerstvením, relaxačnou miestnosťou, samostatnou whirlpool vaňou. Bazén je otvorený celoročne. V hoteli Rubín sa nachádza aj vonkajší plavecký a relaxačný bazén o rozmeroch 25 x 10 m, s ohrievanou vodou 26 - 28 °C so vstupom pre vozíčkarov.

Neďaleko hotela (cca 300 m) sa nachádza vonkajšie Kúpalisko Dudinca, otvorené počas leta.

Beauty

solárium, kaderník, manikúra/pedikúra, služby kozmetika, lymfodrenáž

Parkovanie

Bez poplatkov: vlastné parkovisko Za poplatok: vlastné parkovisko

Požičovne

spoločenské hry, vybavenie tenis

Ďalšie služby

možnosť platiť kartou, čistiareň, služby animátora, hotelový trezor, faxové služby, internetové pripojenie

Iné

bezbariérové izby, možnosť psa na izbe: nie Komunikácia: Jazyky slovensky, česky, anglicky, nemecky, maďarsky, rusky

Gastro služby

Reštaurácia Jedáleň

Raňajky formou bufetových stolov sú podávané v čase od 7.00 - 9.00 hod., počas víkendu do 9.30 hod. Obed sa podáva v čase 11.30 - 13.00 hod. výberom z 5 jedál. Večera sa podáva v čase 17.30 - 19.00 hod. výberom z 5 jedál.

Kaviareň Kaviareň ´78

Spoločenské miestnosti

V spoločenských priestoroch LD Smaragd sa poriadajú vystúpenia známych umelcov, ľudových tanečných a dychových súborov, na počúvanie i do tanca hrá hudba. K dispozícii je aj knižnica.

Spoločenská miestnosť

tanečný parket.

Aktivity na voľný čas

Veľké nákupné centrá v Dudinciach nenájdete. Zato môžete vo voľných chvíľach objavovať najbližšie okolie kúpeľného mestečka - kúpeľný park a lesopark Búroš, útulné vínne pivničky, pamiatkové rezervácie, historické mestá, turistické chodníčky.

Bezprostredná blízkosť

detské hry, turistické vychádzky, cykloturistika, loptové hry, kúpanie (kúpaliská), prechádzky do prírody

Do 15 min chôdze

rybárčenie

Do 15 min jazdy autom

kúpanie (termálne kúpaliská), kúpanie (prírodné vodné plochy), zber húb, tenis, minigolf, golf

Do 1 hodiny jazdy autom

lyžovanie

Okolie

Pohyb je najdôležitejšou prevenciou, ale aj liečbou ochorení srdcovocievneho aparátu, pohybového aparátu a neurologických ochorení a vedie k zdravému životnému štýlu. Aj preto je pre vás v kúpeľnom parku medzi liečebnými domami Smaragd a Rubín pripravená zdravá novinka...POCITOVÝ CHODNÍK NABOSO & FITPARK. Prostredníctvom chôdze bosými nohami a kontaktom s rôznymi povrchmi dochádza k stimulácii mnohých nervových zakončení na ploske nohy, čím telo získa množstvo pozitívnych vnemov a zážitkov.
Chodník naboso je vhodný pre:
 • pre pacientov po náhlych cievnych mozgových príhodách
 • ak trpíte ochoreniami pohybového aparátu či srdcovo-cievneho systému
 • ak máte tzv. plochú nohu
 • pri poruchách stability
 • pri polyneuropatiách
 • pri nácviku správneho stereotypu chôdze

Kontakt

Liečebný dom Smaragd

Kúpeľná 106
Dudince 962 71

Tel. rezervácie: 00421455504444
 • my sme v tomto ubytovacom zariadení boli úplne spokojný a myslíme že sa tam aj o rok vrátime . Dakujme celému personálu v hoteli SMARAGD že boli ochotní pomocť aj ked sme potrebovali vybaviť niečo...
 • Bola som spokojna